Panel používateľa

Flair Espresso Signature - Biela

Flair Espresso Signature - Biela

NOVINKA

Nová koštrukcia a praktické pomôcky, to je Flair Espresso Signature

269 € s DPH

Part No.: FESGWH

Výrobca: Flair Espresso

Elegancia

Pripravte si espresso doma, v práci a vlastne úplne kdekoľvek. Flair si môžete vziať kamkoľvek so sebou a pripraviť si výbornú kávu. Určitú eleganciu prípravy predstavuje aj nepoužívanie tlačidiel na kávovare. Potrebujete iba vaše ruky a budete pánom celého procesu. Jedná sa vyložene o ručnú prácu, pri ktorej je výslednú chuť možné upraviť podľa vašich preferencií práve postupom prípravy.

Definované chuťou

Čisté, lahodné espresso pripravené ručne? Flair Classic prináša komplexný kávový zážitok. Tento kávovar vám vždy pripraví espresso plnej chuti s jemnou cremou presne ako od baristu.

Espresso bez zbytočností

Flair kávovary sú navrhnuté s jediným cieľom a to, aby pripravovali čo najlepšie espresso bez zbytočných prvkov. Len káva, horúca voda a páka, ktorá vytvára dostatočný tlak na extrakciu v rozmedzí 6–10 barov. Výsledkom je kvalitné espresso s konzistentným výsledkom.

Vylepšený Flair

Pri porovnaní s verziou Classic sú tu viditeľné vylepšenia. Jedná sa o upravený dizajn, ktorý prináša štýl. Medený prvok pri základni portafilteru je detailom, ktorý budete neustále sledovať. Dokážete tak ozvláštniť aj vaše priestory a každý kto vás navštívi sa bude pýtať: Čo že to máš? Ďalším dôležitým rozdielom Flair je tiež manometer, ktorý je vo Flair Signature Espresso nainštalovaný.

Kontrolujte tlak

Vďaka manometru je možné ovplyvniť extrakciu. Vy rozhodnete pod akým tlakom v rozsahu 6–10 barov budete espresso pripravovať. Informácie na manometri sú zobrazované aktuálne, preto máte možnosť ovplyvniť výslednú chuť.

Espresso kedykoľvek a kdekoľvek si spomeniete

Veľkou výhodou kávovaru Flair je jeho prenosnosť. Takže si ho môžete vziať na cesty a pripraviť si lahodnú kávu. Konštrukcia je odolná a vyvinutá pre jednoduchú údržbu, čo je na cestách vždy benefitom. Všetko je uchované v kufríku, ktorý je súčasťou balenia, aby ste si ho mohli zbaliť a na nič ste nezabudli.

Hlavné prednosti Flair Signature Espresso Maker:

Kávu pripravujete vlastnou silou
Šetrné k životnému prostrediu
Ľahko sa čistí
Môžete si kávu pripraviť kdekoľvek
Kávovar si zložíte do kufríka

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info