Panel používateľa

Flair Espresso PRO 2 - Chróm

Flair Espresso PRO 2 - Chróm

NOVINKA

Úplne nová hlava Flair PRO 2 s väčšou kapacitou pre viac espressa

349 € s DPH

Part No.: FEPR2CR

Výrobca: Flair Espresso

Najlepší manuálny kávovar na trhu

Tento pákový kávovar je už druhá verzia Flair Pro. Vďaka tlaku 9 barov dosiahnete výbornej chuti kávy. Verzia PRO 2 vás tak prekvapí svojimi inováciami, ze sa z vás stanú parťáci, ktorí sa stretnú každý deň. Takže stačí už len rýchlovarná kanvica, kvalitný mlynček a váš sen o dobrom domácom espresse sa stane skutočnosťou. Vo finále sa jedná o ručnú prípravu kávy, kde všetko záleží len na vás.

Vylepšenia verzie PRO 2

Silikónová ochrana manometra

Silikónová rúčka

Rozšírený priemer košíčka

Upravený výtok kávy

Hlava Flair PRO 2

Rozdielom pri porovnaní s modelmi Classic a Signature je hlava, teda môžeme povedať srdce celého kávovaru. Bola navrhnutá väčšia, takže môžete aplikovať väčšiu dávku kávy. Na hlave je inštalovaný manometer pre sledovanie tlaku. Čo je podstatnou výhodou, je možnosť aplikovať nerezovú spodnú časť, ktorá bude usmerňovať prúd pripravenej kávy.

Kontrolujte tlak

Vďaka manometru je možné ovplyvniť extrakciu. Vy rozhodnete pod akým tlakom v rozsahu 6–10 barov budete espresso pripravovať. Informácie na manometri sú zobrazované aktuálne, preto máte možnosť ovplyvniť výslednú chuť.

Espresso kedykoľvek a kdekoľvek si spomeniete

Veľkou výhodou kávovaru Flair je jeho prenosnosť. Takže si ho môžete vziať na cesty a pripraviť si lahodnú kávu. Konštrukcia je odolná a vyvinutá pre jednoduchú údržbu, čo je na cestách vždy benefitom. Všetko je uchované v kufríku, ktorý je súčasťou balenia, aby ste si ho mohli zbaliť a na nič ste nezabudli.

Hlavné prednosti Flair Espresso Pro 2:

Kávu pripravujete vlastnou silou
Šetrné k životnému prostrediu
Ľahko sa čistí
Môžete si kávu pripraviť kdekoľvek
Kávovar si zložíte do kufríka

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info