Panel používateľa

Marshall Emberton BT - Black and Brass

Marshall Emberton BT - Black and Brass

Minirepráčik Marshall Emberton BT s ikonickým dizajnom

139 € s DPH

Part No.: 1005696

Výrobca: Marshall

Kľúčové vlastnosti Marshall Emberton BT

- Krásny dizajn s nádychom retro štýlu
- Bluetooth technológia 5.0 s dosahom 10 m
- Kvalitné a veľmi výkonné dynamické ovládače, zosilňovač triedy D
- Špičkové zvukové vlastnosti, výkon 2 × 10 W
- Viacsmerový 360 ° zvuk na základe technológie True Stereophonic
- Integrovaná batéria s výdržou vyše 20 h na jedno nabitie
- Vstavaný multifunkčný ovládací gombík
- IPX7 certifikácia garantujúca odolnosť vode
- Hmotnosť len 700 g

Marshall Emberton BT: Minirepráčik s ikonickým dizajnom

Kto z hudobných fanúšikov by dnes nepoznal značku Marshall? Taký človek snáď ani neexistuje, Marshall je skrátka legenda, ktorú pozná každý z veľkých hudobných koncertov. Teraz si môžete Marshall reproduktor zaobstarať aj domov a s nemenej štýlovým ikonickým dizajnom, ale v oveľa menšom prevedení. Repráčik Marshall Emberton vás zaiste uchváti hneď na prvý pohľad svojím klasickým vzhľadom s nádychom retro štýlu. Jeho prednú mriežkovanú časť zdobí výrazné logo a jeho telo pokrýva kvalitný a veľmi odolný materiál príjemný na dotyk. Vďaka hmotnosti len 700 g a kompaktným rozmerom sa dobre drží v ruke.

Jedinečný všesmerový zvuk pre božský zážitok z muziky

Môžete stáť vľavo, môžete stáť vpravo, môžete stáť za reproduktorom, môžete stáť pred reproduktorom, môžete stáť alebo aj sedieť a ležať skrátka kdekoľvek len chcete, napriek tomu muziku z repráčiku Marshall Emberton BT vždy skvele budete počuť. Prístroj totiž pracuje s technológiou True Stereophonic a rozptyľuje zvuk dookola vo všetkých smeroch. Hrá krásne jasným, čistým a bohatým zvukom, za ktorým stoja dva dynamické ovládače a zosilňovač triedy D. Maximálny hudobný výkon prístroja je 2 × 10 W, takže vás poteší naozaj hlasným prednesom a kvalitne ozvučí aj stredne veľké miestnosti.

Šliape viac než 20 h na jediné nabitie

Je jedno, či na repráčky Marshall Emberton BT budete počúvať tvrdý rock alebo nežný popík, tento elegán vás bude zásobiť akoukoľvek hudbou po dobu viac ako 20 h. Presne tak dlho ho udrží v prevádzke jeho vysokokapacitné vstavaná Li-Ion batéria. Plne nabitý je znovu o 3 h, má ale aj rýchlonabíjaciu funkciu. Stačí ho nabíjať len 20 minút a bude hrať opäť ďalších 5 h. Na tele prístroja sa nachádza svetelný indikátor batérie a vedľa neho aj praktický obojsmerný ovládací gombík pre nastavenie prehrávania.

Repráčik s tvrdou zásadou: Pripája sa výhradne bezdrôtovo

Kábel? Tak ten rozhodne v balení reproduktore Marshall Emberton BT nehľadajte - aspoň nie ten audio. Reproduktor sa k zdroju muziky pripája jedine cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth, ktorú má vo veľmi rýchlej, stabilnej a úspornej verzii 5.0. Stačí stlačiť tlačidlo pre BT párovanie a už sa pripája k vášmu smartphonu, aby prehral pripravené playlisty. Prístroj má 10 m dosah signálu a boduje aj svojou zvýšenou odolnosťou, vďaka IPX7 ho nepoškodí ani voda a prach.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info