Panel používateľa

DJI Pocket 2

DJI Pocket 2

DJI Pocket 2 - Kúzelné zábery vo vašej ruke

399 € s DPH

Part No.: 740058

Výrobca: DJI

Integrovaná dotyková obrazovka zobrazuje živý prenos z kamery a môže ovládať pohyby kamery a stabilizátora. Vytvorte dokonalý snímok s inteligentnými režimami, ako sú napríklad ActiceTrack, Zoom, Panorama, Timelapse a HDR Video a užite si vysoko kvalitný zvukový záznam so štyrmi mikrofónmi, ktoré znižujú hluk vetru.

Kľúčové funkcie :

- Fotografie 64 MP
- Stabilné video až 4K 60 snímok za sekundu
- ActiveTrack 3.0
- Zoom
- Panoráma
- Timelapse a HDR video
- 4 mikrofóny
- 1/1,7-palcový snímač
- Hybrid AF 2.0

Obsah balenia :

1x DJI Pocket 2
1x DJI Pocket 2 Obal
1x DJI Pocket 2 Mini Control Stick
1x DJI Pocket 2 držiak na statív (1/4 ")
1x popruh na zápästie
1x Napájací kábel
1x sada nálepiek DJI
1x Adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a USB-C)

Panorama s vysokým rozlíšením
Zachyťte 180° panorámu alebo skupinové selfie s 3 × 3 panorámou. Nebudete veriť, ako môže taký malý fotoaparát zachytiť tak široký záber.

ActiveTrack 3.0
Bez ohľadu na to, ako sa pohybujete, Pocket 2 vás a vašich priateľov udrží v zábere s ActiveTrack 3.0.

HDR video
Skutočný život je plný farieb, prečo to všetkým neukázať. S HDR videom, Pocket 2 oddeľuje úrovne expozície podľa oblastí a vrstvia obraz tak, aby zábery obsahovali detaily ako v realite.

8x Zoom
Ak túžite po neuveriteľných detailoch, potom je Pocket 2 ten pravý. Pri vytváraní snímok 64MP zachytí stabilizovaný fotoaparát ostré 8x priblížené zábery. [[3]]

Audio
Neuveriteľné video, pohlcujúci nechcený zvuk. Technológia DJI Matrix Stereo zaznamenáva zvuk s toľkými skutočnými detailmi, ktoré vám umožnia znovu prežitie vašich okamihov. S priblížením obrazu sa približuje/zosilňuje aj jeho zvuk, pomocou ktorého sa vytvára dynamickejší zvuková stopa.

Stereo záznam
Štyri mikrofóny na rukoväti poskytujú záznam priestorového zvuku. Pocket 2 prispôsobuje smer audio-zaostrenie tým smerom, kde je váš subjekt, vďaka čomu je zvuk videa lepšie počuť. Pocket 2 umožňuje nahrávať zvuk v troch odlišných zvukových vzoroch, finálny výsledok je potom lepšie prispôsobený scéne.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info