Panel používateľa

Flair Espresso Classic

Flair Espresso Classic

NOVINKA

Originálny model Flair Espresso, ktorý ničím nesklame

179 € s DPH

Part No.: FECLS

Výrobca: Flair Espresso

Jedinečnosť

Dizajn, ktorý firma Flair Espresso vymyslela je excelentný. To dodáva tomuto kávovaru jeho jedinečnosť, ktorá sa prejaví počas vašej príprave espressa. Pomocou tohto kávovaru dokážete pripraviť espresso na úctihodnej úrovni.

Definované chuťou

Čisté, lahodné espresso pripravené ručne? Flair Classic prináša komplexný kávový zážitok. Tento kávovar vám vždy pripraví espresso plnej chuti s jemnou cremou presne ako od baristu.

Espresso bez zbytočností

Flair kávovary sú navrhnuté s jediným cieľom a to, aby pripravovali čo najlepšie espresso bez zbytočných prvkov. Len káva, horúca voda a páka, ktorá vytvára dostatočný tlak na extrakciu v rozmedzí 6–10 barov. Výsledkom je kvalitné espresso s konzistentným výsledkom. Flair vybavený doplnkovým manomentrom (k modelu Classic je ho možné zakúpiť samostatne) umožňuje ešte väčšiu kontrolu pri príprave. Navyše poskytuje aj spätnú väzbu o vašom tlaku na páku.

Espresso kedykoľvek a kdekoľvek si spomeniete

Veľkou výhodou kávovaru Flair je jeho mobilita . Takže si ho môžete vziať na cesty a pripraviť si lahodnú kávu. Konštrukcia je odolná a vyvinutá pre jednoduchú údržbu, čo je na cestách vždy benefitom. Všetko je uchované v kufríku , ktorý je súčasťou balenia aby ste si ho mohli zbaliť a nezabudnúť.

Hlavné prednosti Flair Espresso Classic:

Kávu pripravujete vlastnou silou
Šetrný k životnému prostrediu
Ľahko sa čistí
Môžete si kávu pripraviť kdekoľvek
Kávovar si zložíte do kufríka
Krásna čierna farba

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info